Asphalt 4 Elite Racing

Asphalt 4 Elite Racing dla Java

Stary ale jary Asfalt na telefony Java

Asphalt 4 Elite Racing to gra wyścigowa na telefony Java. To kolejna gra z niezwykle popularnej serii gier Asphalt. Pobierz Asphalt 4 Elite Racing jeśli lubisz szybkie wyścigi super samochodów.Gra Asphalt 4 Elite Racing to wyścigi na najwyższych... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika
  • Prawdziwe super samochody
  • Wiele typów wyścigów

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Asphalt 4 Elite Racing to gra wyścigowa na telefony Java. To kolejna gra z niezwykle popularnej serii gier Asphalt. Pobierz Asphalt 4 Elite Racing jeśli lubisz szybkie wyścigi super samochodów.

Gra Asphalt 4 Elite Racing to wyścigi na najwyższych obrotach. Poprowadzimy 10 super samochodów i motocykli wyścigowych takich jak Bugatti Veyron, Ferrari F430 Spider, Nissan GT-R czy Ducati 1098. Wyścigi będą miały miejsce w 6 pięknych sceneriach Monte Carlo, Beverly Hills, Szanghaju, Nowego Jorku, Dubaju i Paryża.

Gra Asphalt 4 Elite Racing oferuje aż 5 różnych typów wyścigów - na przykład drift, czy ucieczka przed policją. Grafika w Asphalt 4, jak na gry Java, jest wyśmienita. Symuluje grafikę 3D i wygląda naprawdę ładnie. Dodatkowo wyścigi rozgrywane są w różnych warunkach pogodowych, co jeszcze bardziej wpływa na pozytywne wrażenia z gry.

Gra Asphalt 4 Elite Racing działa w rozdzielczości 240x320 w telefonach Java, ale powinna ruszyć równie chyżo na telefonach Nokia z Symbianem S60v3.

Pobierz Asphalt 4 Elite Racing, jeśli lubisz dobre wyścigi na Java. Ładna grafika, prawdziwe samochody i wiele typów wyścigów to największe zalety gry.

Najczęściej pobierane Wyścigi na java

Asphalt 4 Elite Racing

Download

Asphalt 4 Elite Racing 1.1.8

Opinie użytkowników o Asphalt 4 Elite Racing

Sponsorowany×